+380 067 4327929 +380 63 3007349
info@toros.vn.ua

Про нас

Про компанію

Світ найновіших технологій диктує свої правила. Люди перетворюються на заручників комфортного життя, яких турбують лише якість, ціна і зручність. Сучасна ЛЮДИНА, заклопотана буденними справами, Вона прагне знайти професіоналів які допоможуть у вирішенні її проблем.

Такою є Наша команда небайдужих ентузіастів, справжніх професіоналів, з активною життєвою позицією, які допомагають як чоловікам, так і жінкам, захистити свою територію. Ми створили компанію під назвою "ТОРОС ворота".

Компанія "ТОРОС ворота" - успішне підприємство з 10-річним досвідом, яке впевнено стоїть на ногах і широкими кроками рухається вперед. Маючи міцний стержень, професійну команду, амбіції і чітке бачення цілей, активно розвивається і вдосконалюється. Компанія не просто вирішує проблеми з нестачею комфорту, захисту, тепла і зручності, - вона пропонує безпеку, надійність від новітніх технологій, які полегшують життя. І все це в якісних воротах і, що важливо, в автоматиці до них.

У роботі використовується принцип індивідуального підходу. Тому у воротах від компанії "ТОРОС ворота" кожен знаходить щось для себе. Для когось ці ворота - це сильний і надійний захисник, який оберігає сім'ю і весь будинок, від недоброзичливих очей перехожих. Для інших - це взагалі чистий показник статусу і престижу. Так би мовити, "На заздрість сусідам". І для всіх разом - це абсолютне задоволення від комфорту в користуванні.

Команда компанії "ТОРОС ворота" - це справжні знавці своєї справи, які йдуть в ногу з часом. Тому щодня підвищують показники власного професіоналізму. Швидкість та оперативність обслуговування - ще одна з переваг компанії. Головним кредо є - ставитися з відкритістю і розумінням до кожного Клієнта. Для компанії недостатньо просто продати Клієнту те, що потрібно, і відпустити його у вільне плавання, на відміну від інших. Запорукою успіху є подальша співпраця з Клієнтом, який відображається в здійсненні післяпродажного сервісу і подальшої консультації з професійних питань. Компанія "ТОРОС ворота" піклується про кожного свого Клієнта.