+380 067 4327929 +380 63 3007349
info@toros.vn.ua

Перевага автоматичних шлагбаумів

   
   
    Автоматичні шлагбауми мають більш вдосконалену конструкцію в порівнянні з ручними. Вони повністю автоматизовані, що дозволяє управляти ними дистанційно. Також можливе управління системою доступу по відео розпізнаванню або спеціальними картками.
Автоматизація дозволяє легко проводити управління навіть громіздкими пристроями. Більш того, наявність дистанційного управління істотно спрощує одночасну роботу з декількома шлагбаумами.

До переваг автоматичних шлагбаумів можна віднести також і те, що вони мають набагато більший експлуатаційний ресурс. Такі шлагбауми виготовляються з високоміцних і надійних матеріалів, яким не страшні різкі перепади температур або удари. У порівнянні з гідравлічними механізмами, для автоматичних не потрібно частіше технічне обслуговування, а в разі несправності їх легко ремонтувати.

Кожен такий шлагбаум обладнаний електромеханічним приводом. В якості базових елементів використовуються не литі деталі токарно-фрезерного виготовлення, що збільшує міцність механізму і забезпечує максимальну довговічність.

Надійність конструкції забезпечується за рахунок використання релейного схеми управління. А правильно підібрані матеріали для змащення механізму забезпечують надійну роботу при різких перепадах температур або підвищеної вологості. Механізм захищений від перегріву або надмірного охолодження.
Шлагбауми можуть бути виконані в різних інтерпретаціях, і мати різні блоки електроніки. Залежно від блоку електроніки, шлагбаум може володіти тим чи іншим набором функциональностей. Більш того, у всіх автоматичних шлагбауми передбачена заміна простого блоку на більш сучасний з широким функціоналом. Сучасні шлагбауми з блоком електроніки дозволяють підключати різні модулі, а також забезпечують вдосконалення автоматизацію.

При необхідності, автоматичні шлагбауми можна доповнити додатковим функціоналом. Наприклад, багато сучасний механізми маю функцію автоматичного закривання. Також можна встановити додаткову індикацію (лампу або світлофор), що дозволить вести більш точний контроль при великому потік машин. Також, додатково можна забезпечити синхронну роботу відразу двох шлагбаумів. Надійність конструкції і зручність в експлуатації роблять цей вид шлагбаумів все популярнішим.