+380 067 4327929 +380 63 3007349
info@toros.vn.ua

Перевага автоматичних гаражних воріт

     При сучасному ритмі життя машина це вже не розкіш, а необхідний засіб пересування. Найчастіше залишати авто на вулиці небезпечно, також нестабільні погодні умови, такі як перепади температур, снігопади, дощі негативно позначаються на його стані.

Тому все актуальнішою стає питання придбання або будівництва гаража. При покупці або спорудженні гаража важливо необхідно визначиться з тим, який вид гаражних воріт використовувати. Гаражні двері бувають автоматичні і механічні. Автоматичні ворота мають ряд істотних переваг перед механічними.

Такі ворота з моменту їх появи дуже швидко стали популярними і затребуваними. Це обумовлено в першу чергу їх великою зручністю в порівнянні з механічними. Справа в тому, що для того щоб відкрити такий вид воріт, водієві не потрібно залишати салон автомобіля. Це особливо зручно в зимовий час при сильних морозах, або при негоді. Також такою собі тип воріт дуже зручний для людей з обмеженими фізичними можливостями.

Сьогодні технології дозволяють встановити автоматичний механізм на будь-який тип воріт, в тому числі секційний або відкатний. Важливою перевагою таких воріт є їх висока надійність і безпеку. Такі ворота ідеальна захист від злому або несанкціонованого проникнення. Ворота виготовляються з якісних і високоміцних матеріалів, що забезпечує те, що їх фактично неможливо розкрити або навіть розрізати за допомогою болгарки. Автоматичні гаражні двері діляться на секційні, підйомно-поворотні і рулонні.


Перші актуальні для опалювальних гаражів. Їх перевагою є висока герметичність і невелика тепло провідність. Підйомно-поворотні двері є найпопулярнішими. Це обумовлено поєднанням прийнятною вартістю з високою міцністю. Рулонні двері, при відкриванні згортаються рулоном. Одним з плюсів цього виду воріт є те, що їх можна встановити без наявності під стельового простору. Також такі ворота мають невисоку вартість.

  
Автоматичні гаражні воротамогут мати найрізноманітнішу конструкції. Існує величезна кількість автоматичних воріт для гаражів, які відрізняються виконанням, дизайном, системами автоматичного управління. Матеріали, з яких виготовляються ворота можуть бути самими різними, але при цьому всі вони відрізняються міцністю, екологічністю і довговічністю.