+380 067 4327929 +380 63 3007349
info@toros.vn.ua

Підбір і покупка воріт

Відкатні ворота для гаражів стають дедалі популярнішим. Все частіше автовласники вважають за краще відкатні ворота з системами автоматики. В першу чергу така популярність обумовлена ​​їх компактністю.

Відкатні ворота сконструйовані таким чином, щоб забезпечити максимальну економію простору. Також в них передбачений дуже зручний спосіб відкривання. Встановлено систему автоматики безшумно і без будь-яких додаткових зусиль і дій відкриє стулку, при цьому необхідно лише натиснути на кнопку.

У створах таких воріт відсутні направляючі елементи, завдяки чому відсутній обмеження на висоту автотранспорту заїжджати на ділянку. Більш того, такий вид воріт виглядає сучасно і привабливо. Відкатні ворота виготовляються в різних тоннах і мають найрізноманітніший дизайн, тому кожен може підібрати варіант ідеально поєднується із зовнішнім інтер'єром ділянки. При виборі воріт і систем автоматики для них слід звернути увагу на безліч факторів. Наприклад в воротах обов'язково повинна бути встановлена ​​якісна фурнітура. Наприклад, в разі якщо неякісно прокатані напрямні воріт, можуть виникнути труднощі для ходу роликів. Отже, збільшиться навантаження на привід.

При виборі автоматичної системи для воріт одним з найважливіших параметрів є вага конструкції. Однак, не тільки це параметр слід обов'язково враховувати.
Також при виборі автоматичної системи слід звернути увагу і на такі параметри як частота використання воріт, розмір стулки воріт, швидкість з якою працюють ворота. Важливими при виборі автоматичної системи також є клімат в якому будуть розташовуватися ворота. Справа в тому, що в зимовий час особливо при сильних опадах система автоматики частіше виходить з ладу. Отже, необхідно вибирати автоматику, яка має запас по потужності. Такий механізм не вийде з ладу навіть при сильних морозах, налипання снігу і іншим природних впливів завдяки великій міцності і збільшеному моменту обертання.

Величезне значення має також дотримання всіх рекомендацій при монтажі автоматичної системи. Адже порушення основних правил або неякісна установка може стати причиною того, що навіть самі надійні ворота вийдуть з ладу.

Сьогодні існує величезна кількість різних видів воріт, які відрізняються надійністю, зовнішнім виглядом, а отже і ціновою політикою.