+380 067 4327929 +380 63 3007349
info@toros.vn.ua

Які бувають шлагбауми

Шлагбаум являє собою пристрій, який регулює рух і не допускає проїзд деяких автомобілів на об'єкт, що охороняється ділянку. Також шлагбауми закріплюються на дорогах з великою транспортною розв'язкою, на перехрестився і близько рейок.

 

По виду управління шлагбауми розрізняють автоматичні і ручні. Робота ручного пристрою виконується вручну, саме тому його треба закріплювати на тих ділянках, де є чергові, які будуть його відкривати і закривати. Ручний пристрій обладнано пружинами, які спрощують відкриття стріли, максимальна довжина її - 6 метрів.

 

Шлагбауми для парковки представлені параметрами 60 на 80 см і більше. Використовуються вони для бронювання ділянок на паркувальних місцях біля будинків, торговельних точок .. Ручні пристрої заливаються бетоном або закріплюються зварюванням. Паркувальні ще додатково можуть закручуватися болтами. Горизонтальні і вертикальні пристрої відрізняються за методом їх відкриття і по переміщенню стріли. Вертикальним вважається підйомний пристрій, яке працює за методом підйому стріли. Горизонтальними пристроями є обертається і відкатної. Щоб піднялося пристрій, що обертався, стрілка повинна повернутися в напрямку, який протилежний заїжджати автомобілів. Для відкривання такого пристрою стріла перекочується в бік за допомогою ролика, який розташований біля основи.

 

Є автоматичний шлагбаум, який управляється самоблокується системою. Такий пристрій може фіксувати швидкість пересування стріли і змінювати її пересування, і навіть приєднувати прилади контролю за ділянкою. Якщо раптом світло буде відключений, автоматичний шлагбаум буде функціонувати так само, як і ручний. Розрізняють декілька типів автоматичних пристроїв - за видом застосовуваного приводу, по працездатності пристрою і по ширині огородженої ділянки.

 

Ще одним видом шлагбаума є ланцюгової - він є бар'єром для перекриття ділянки, а також його використовують для парковки. Ланцюговим шлагбаумом позначаються приватні ділянки, а також паркувальні ділянки. Пристрої такого виду застосовують в торгових центрах, офісах, банках.

Також ви можете ознайомитись з каталогом про особливостями в'їзних воріт.

Перед покупцем виникає величезний вибір шлагбаумів, серед яких кожен зможе підібрати оптимальний устрій, яке буде відповідати вимогам покупця і умов території.