+380 067 4327929 +380 63 3007349
info@toros.vn.ua

Переваги секційних воріт

Секційні ворота
Коли ви будете вибирати ворота для гаража, зупиніть свій вибір на секційних воротах, які розрізняються особливостями монтажу. Вони стануть ідеальним рішенням. Секційні ворота - це полотно, яке об'єднується секціями. Вони переміщаються вгору і ховаються одна за однією в ділянці під стелею.

Розрізняють два види полотна - створене з сендвіч панелей і полотно панорамного вигляду. Ворота першого типу обладнуються ущільнювачем, який не допускає замерзання воріт навіть у сильні морози. Від товщини сендвіч панелей взламоустойчівость конструкції. Роль сендвіч панелей грають два аркуші із сталі, вільне місце між ними заповнюється поліуретановою піною. Конструкція такого виду представлена ​​в широкому асортименті дизайнів. Для виготовлення панорамної конструкції застосовують екструдований профіль з алюмінію з прозорими вставками.

Секційні ворота володіють рядом достоїнств:
• конструкція не потребує вільному місці попереду або ззаду;
• секційні ворота гарантують гарну шумоізоляцію;
• вони попередять злом воріт, а, значить, захистять автомобіль від викрадення;
• мають високий рівень теплоізоляції і гарантують гарну воздухонепроницаемость дверного отвору;
• великий асортимент колірних відтінків і текстур;
• прийнятна вартість і високу якість.

Секційні ворота в свою чергу поділяються на різні види. По виду управління вони бувають автоматичні, дистанційні, ручні. Управління першого типу виконується завдяки електроприводних механізму. Є типи секційних воріт, які мають опцію управління на відстані, яка виконується з використанням мобільного телефону або пульта дистанційного керування. Ворота для гаража, підйомні секційні, мають пружинних механізм. У такому випадку ворота відкриваються фізичною силою.

За теплоізоляційним характеристикам секційні ворота діляться на конструкції холодного вигляду і конструкції з поліпшеною теплоізоляцією. Перші рекомендується встановлювати в гаражах, в яких немає опалення. Другий же тип ідеально підходить для опалювальних будівель.

Сьогодні секційні ворота продаються у Вінниці і є найбільш сучасним і ефективним вибором для захисту гаража. Вибравши дану конструкцію ви зможете уникнути поломки і викрадення автомобіля, а також спокійно зможете зберігати в гаражі деякі свої речі.