+380 067 4327929 +380 63 3007349
info@toros.vn.ua

Види гаражних воріт

гаражні ворота У кожного автовласника повинен бути гараж, який захищає автомобіль від поганих погодних умов і сильних морозів. Який би не був гараж, в ньому обов'язково повинні бути ворота. Простіше придбати готовий виріб і встановити їх без труднощів, але можна зробити ворота самостійно.

Розрізняють декілька типів воріт, більше число виникли не так давно, але вони швидко завоювали величезну популярність. Найбільш міцним і старовинним типом гаражних воріт є орні вироби. Орні ворота включають дві стулки на петлях і коробки в отворі для дверей. Стулки замикаються добре, в конструкції не залишаються отвори. Орні гаражні ворота дуже просто зробити самостійно, і прослужать вони довгий час.

Відкатні ворота виникли трохи пізніше. Це одна стулка, яка їде в сторону паралельно фронтальній стіні. Для безперебійної і вільної роботи гаража треба, щоб у фронтальної стіни було багато вільного простору. Найчастіше такі конструкції застосовуються в ангарах і виробничих приміщеннях.

Підйомно-поворотні ворота виникли недавно. Це цілісне полотно, яка згортається вгору і встановлюється паралельно підлозі. Такі ворота зручні тим, що, при відкритті задіють простір перед спорудою, ні в середині нього. Поряд з такими воротами, на ринку виникли і підйомно-секційні ворота - це полотно, яке включається в себе кілька секцій, які переломлюються і зарухаються по направляючих вгору при відкритті конструкції. Функціонують такі ворота за рахунок пружинного механізму. Основна перевага підйомно-секційних воріт є економія вільного місця.

Ролетні ворота застосовують для гаражів вкрай рідко, тому що вони не надійні. Такі ворота - це пластини з алюмінію, які збираються у відповідний короб зверху при відкритті конструкції. Такі ворота рекомендується вибирати тільки для тих приміщень, які охороняються і опалюються.

При підборі воріт у місті Вінниця дуже важливо звертати увагу не тільки на їх зовнішній вигляд і рекламу виробника, але і їх характеристики, міцність. Найбільш надійним вибором стануть орні конструкції, вони захистять автомобіль навіть у найлютіший мороз. До того ж виготовити їх можна самостійно, не маючи спеціальних знань і навичок. Ворота можуть бути представлені в будь забарвленні, що дозволить догодити кожному покупцеві.