+380 067 4327929 +380 63 3007349
info@toros.vn.ua

Перевага нашої компанії "ТОРОС ворота"

 

Сучасні технології змушують людей все більше і більше віддавати перевагу комфортного життя. Останнім часом питання ціни, якості і зручності стоїть біля покупців дуже гостро. Тому ми поставили ці вимоги на перше місце в списку виконуваних наших завдань. Якщо ви вирішили знайти професіонала, який вирішить ваші проблеми, тоді ви звернулися за адресою.

 

В даному випадку мова йде про огорожі території. Щоб все було на вищому рівні і за доступну ціну, ми зібрали кращих фахівців і об'єднали їх в одну компанію "ТОРОС ворота". В цьому році нам виповнилося 10 років. Ми наполегливо утримуємо свою позицію в списку лідерів і швидким кроком рухаємося вперед. В нашій команді люди, які займаються одним спільною справою, небайдужі ентузіасти, кращі професіонали з активними життєвими позиціями і амбіціями. Чітке Відін мети дає нам можливість і бажання розвиватися і ставати краще.

 

"ТОРОС ворота" - це не тільки вирішення проблем комфорту, захисту, тепла і зручності. Це ще безпеку і надійність. І все завдяки сучасним технологіям. Це все в якісних воротах і автоматиці до них.

 

До кожного клієнта у нас індивідуальний підхід. Є замовники з абсолютно різними цілями. Одні хочуть ворота в якості показника статусу і щоб попрестижніше. Інші - чисто в цілях безпеки.Треті хочуть заховати все од недоброзичливих очей сусідів. Але у всіх загальне перевагу - щоб все було зручно, красиво і автоматизовано.

 

Команда " ТОРОС ворота " йде в ногу з часом. Завдяки чому наші показники професіоналізму кожен день ростуть. Всі замовлення виконуються швидко і в строк. Для нас не є головною метою продати. Ми гарантуємо подальшу співпрацю з клієнтом, післяпродажний сервіс і консультування.

 

Які послуги пропонуємо:

  • Секційні ворота . Підійдуть тим, хто хоче зберегти простір, при цьому не порушити комфорт.
  • В'їзні відкатні ворота . Їх популярність не зменшується з часом.
  • Ролетні системи . Максимально приховують особистий простір від очей перехожих.
  • Шлагбауми . Воліють ті клієнти, яким потрібно контролювати виїзд і в'їзд транспортних засобів на закритих і обгороджених об'єктах.
  • Автоматика . Закриття і відкриття воріт відбувається автоматично, не виходячи з авто.
  • Фурнітура для воріт, які ви можете сконструювати самостійно. Не дивлячись на популярність автоматики, розсувні ворота залишаються найбільш затребуваними і популярними.
  • Металеві Штакет. Легко і швидко встановлюються.