+380 067 4327929 +380 63 3007349
info@toros.vn.ua

Способи управління автоматичними воротами

Автоматика встановлюється на всі ворота, незалежно від їх типу. Орні, секційні або відкатні - ваші ворота можуть стати набагато зручніше в експлуатації за допомогою електроприводу і системи управління. Ворота на автоматиці мають ряд переваг, одним з головних плюсів вважається дистанційне керування за допомогою пульта або інших приладів, що реагують на датчик. Електропривод при цьому забезпечує безпроблемне відкривання і закривання воріт, заощаджуючи ваш час.

 

Існують безліч приладів і способів для відкривання воріт з відмінностями по вазі, якості, виробнику і величиною. Найвідомішими пристроями для відкривання / закривання дверей вважаються: брелоки з плаваючим кодом, брелоки з ІК-портом, електронні ключі, кнопки, клавіатура, карти на магніті, PROX-карти і мітки.

Найпопулярнішими і легким в управлінні пристроями вважаються брелоки. Для того, щоб закрити або відкрити ворота потрібно тільки навести на них пультом. Приймач, встановлений біля приводу, зловить сигнал і здійснить процес. Важливо, що для відкривання всієї системи воріт на вашій ділянці можна використовувати один брелок, спеціально налаштований на кілька кнопок для управління. Код на ворота краще вибирати постійний, а не плаваючий, що убезпечить вас від спроби проникнути на територію, підібравши електронний «ключ».

Управління воротами за допомогою клавіатури менш затратно, але потребують механічного втручання. До такої системи управління додається ключ, за участю якого можна здійснити процес відкривання або закривання. В даному випадку панель клавіатури кріпиться перед огорожею.

 

Кращим пристроєм управління автоматичними воротами вважаються безконтактні карти. Він передбачає використання там, де є пункт охорони. При в'їзді ви зможете докласти карту до зчитувального пристрою на комп'ютері з вашими даними і без проблем потрапити на територію. Цей спосіб управління найбезпечніший, так як, наприклад, запобігає потраплянню на житлову або офісну територію небажаних осіб. Даний варіант є найбільш витратним, тому частіше встановлюється на великих підприємствах або житлових територіях, які можуть дозволити собі наявність пункту охорони і пропускної системи.

 

Вибір пристрою для управління вашими автоматичними воротами краще довірити професіоналам, які, з огляду на ваші побажання і економічну складову, зможуть підібрати ідеальний за всіма критеріями варіант.