+380 067 4327929 +380 63 3007349
info@toros.vn.ua

Монтаж рольворіт для гаража своїми руками

Рольворота - компактне та інноваційне рішення для Вашого гаража. Їх легко встановити навіть в тому випадку, якщо монтаж інших типів практично неможливий. Величезною перевагою Рольворота є те, що вони не займають багато місця, а також не вимагають додаткового простору для відкривання або закривання. Такі ворота для гаража відрізняються легкістю конструкції і безшумним механізмом роботи. Ролетні ворота користуються великою популярністю, так як відмінно справляються із захисною функцією.

 

Від правильних вимірів рулонних воріт залежить те, наскільки легко їх буде монтувати. В першу чергу необхідно з'ясувати ширину і висоту отвору по обидва боки. Щоб рольставні працювали справно і не чіплялися за стіну, вона повинна бути ідеально рівною. Якщо отвір вирівняти і якісно обробити, ворота будуть щільно прилягати і перешкоджатиме потраплянню пилу, вологи і бруду всередину приміщення. Вся стіна повинна бути в одній площині забезпечує правильне функціонування механізму. Також слід вирівняти підлогу і заїзд до гаражу, щоб забезпечити щільне прилягання конструкції. Перед установкою розрахуйте додатковий простір над прорізом, де Ви будете кріпити короб з котушкою. Його розмір варіюється в залежності від типу і величини воріт.

Безпосередньо установка Рольворота починається з монтажу напрямних за рівнем. Для цього Вам знадобиться просвердлити отвори і вкрутити саморізи.

Зверніть увагу: в комплекті з ролетами йдуть пластикові напрямні, які служать для того, щоб полотно не чіплялося про краю алюмінієвої направляючої і полотно виходило з короба м'яко.

 

Від правильної установки пластикових напрямних залежить справність роботи механізму!

Після того, як дві бічні напрямні вже встановлені і надійно прикріплені, відбувається монтаж короба. Даний процес краще здійснювати в команді, так як верхню планку слід синхронно прикріпити до бічних напрямних. Далі потрібно прикріпити саме полотно з профілю. Закиньте його наполовину через котушку, що знаходиться в коробі і одягніть комплект тягових пружин, розподіливши рівномірно по всій довжині воріт. Пізніше вони прикріпили до котушки у утримуватимуть полотно.

 

Важливо правильно провести установку ручок. Адже вони не просто допомагають відкривати ролетні гаражні ворота, але і служать обмежувачем, щоб полотно не затягнуло.

Користуватися даною конструкцією досить легко. Для відкриття воріт необхідно підняти полотно на певну висоту і зафіксувати його за допомогою ключа. Закриття відбувається наступним чином: повернути ключ і різко опустити полотно до низу.

 

Рольставні - відмінний економний варіант для гаража. Вони справляються з основними своїми функціями в повній мірі. Ролетні гаражні ворота компактні, не вимагають додаткового місця для відкривання і закривання, а також легкі в монтажі. Компанія "Торос" надає можливість вибору Рольворота різних розмірів відтінків. Також наші фахівці займаються професійною установкою конструкцій будь-якої складності!