+380 067 4327929 +380 63 3007349
info@toros.vn.ua

Дизайн воріт

Ворота - важлива складова для будь-якої ділянки. Їх основне завдання - забезпечувати безпроблемний в'їзд на територію господарям і захищати від зловмисників. Вони повинні бути надійними, якісними і практичними.

По суті, ворота бувають двох типів:

- гаражні;

- вуличні.

Перший тип встановлюється в отвір в стіні, а вуличні - в паркані. На зміну стандартним орним воротам прийшли автоматичні секційні. Це сучасне і функціональне рішення, а головне - вони не сильно відрізняються в ціні. Також варто відзначити легкість монтажу і використання. Вони не поглинають вологу і не піддаються корозії. Важливим є те, що такі ворота мають естетичний зовнішній вигляд, а великий вибір сучасних панелей дозволяє створити унікальну конструкцію, яка стане хорошим доповнення загального дизайну Вашої ділянки.

Дизайн гаражних воріт повністю залежить від Ваших переваг. Існує безліч стилів, серед яких можна вибирати.

Кантрі. Це ретро-стиль, який характеризується дерев'яними і кам'яними вставками. Зовнішній вигляд воріт нагадує сільський стиль. Головне - використання дощок, масивних навісних замків і великих петель. Сучасні гаражні ворота створюються з міцних матеріалів і тільки зовні нагадують старовину. Загальний дизайн відрізняється контрастними кольорами аксесуарів і обрамленням з дерева. Якщо Вам хочеться додати стиль кантрі в Ваш двір, зупиніть свій вибір на таких воротах!


Хай тек. Даний стиль має на увазі використання сталевих декоративних накладок. Вони служать відмінним способом виділити свої гаражні ворота. Яскрава і гладка сталь красиво переливається на сонці і служить ідеальним прикрасою для будинку. Рекомендуємо зупинити свій вибір на таких воротах, якщо на Вашій ділянці вже присутні хромовані поручні, огорожі або інші елементи.


Декоративні вікна. Використання цих вставок особливо актуально для темних приміщень. Таким чином в Ваш гараж буде потрапляти денне світло, який дозволить працювати без включення електрики. Важливим є те, що декоративні вікна на гаражних воротах виглядають красиво і доречно. Надійні вставки перешкоджають попаданню води, пили і бруду. За рахунок щільного склопакета вони практичні і довговічні.


Нестандартна фарбування. Індивідуальне замовлення гаражних воріт дозволяє комбінувати різні типи панелей і поєднувати з іншими декоративними елементами. Важливим є те, що всю конструкцію можна також фарбувати спеціальним покриттям. В результаті, Ви отримаєте унікальні ворота, які існують в єдиному екземплярі. Використання якісних матеріалів дозволить зберегти функціональність і гарний зовнішній вигляд на довгий час.


Великий вибір гаражних воріт на сучасному ринку дозволяє створити унікальну конструкцію, яка ідеально впишеться в загальний стиль.

Фахівці компанії «Торос» допоможуть Вам здійснити Ваші плани в реальність! Проконсультуйтеся, щоб створити не просто красиві гаражні ворота, але і практичні. Експериментуйте і покладайтеся на свій естетичний смак!