+380 067 4327929 +380 63 3007349
info@toros.vn.ua

Підйомні ворота своїми руками

Підйомні автоматичні ворота - найкращий вибір для сучасної людини, яка цінує свій час. Більше не потрібно виходити з машини в дощову погоду. Або чистити велику площу від снігу, щоб була можливість відкрити розсувні ворота. Варто скористатися пультом, і Ви отримаєте вільний доступ в свій гараж.


Даний вид воріт відрізняється надійністю, функціональністю і довговічністю. Вони безпечні не тільки в процесі експлуатації, а й здатні захистити від зловмисників.

Підйомні ворота можуть бути і без автоматики. В такому випадку Ви отримуєте конструкцію, яка значно економить простір і легко відкривається руками.


Багато хто задається питанням: а чи можна зробити будівельних металевих виробів своїми руками? Звичайно можна!

Як тільки Ви визначитеся з розміром воріт, то можете приступити до робіт з прорізом. Головне зробити вірні виміри і можна починати виготовлення самої конструкції.


Для початку потрібно зварити міцний каркас з металевого куточка. Потім він розшивається до стовпів по краях. Внизу конструкції найкраще приварити і вбити куточки до нижнього краю каркаса. Це робиться для того, щоб зняти навантаження на сам каркас воріт при русі машини.

Квадрат панелі варто зробити з труби квадратного перетину. Зсередини обшити утеплювачем, а зовні - простим профнастилом. Це дозволить зберігати необхідну температуру всередині приміщення.

Рух воріт здійснюється за допомогою роликів по вертикальних і горизонтальних полозів. Горизонтальні полози повинні бути строго паралельні один одному. Нижні ролики також потрібно робити паралельним, щоб забезпечити рівномірне навантаження.


Дуже важливий етап - правильно підібрати противаги. Для середніх розмірів воріт цілком буде досить 2 вантажу по 18 кг кожен. Адже саме вони піднімають ворота: через троси і блоки, тягнуть їх за нижній край. Також внизу потрібно приварити обмежувачі, щоб ворота не перекинулися при русі вгору. В результаті виходить, що Ви відкриваєте ворота, а противаги опускаються.

Найзручніше також внизу прикріпити дві ручки, за допомогою яких Ви будете відкривати ворота. Для безпеки поставте вгорі два засува, щоб двері не можна було відкрити зовні. Відзначимо те, що знизу важливо прикріпити гумку, яка перешкоджає попаданню вологи і снігу.


Підйомні ворота своїми руками дуже надійні і прості у використанні. При бажанні Ви можете поставити на них автоматику і підвищити експлуатаційні властивості ще більше!