+380 067 4327929    +380 63 3007349
info@toros.vn.ua

Где купить секционные ворота?

секционные ворота
   
   Секційні ворота являють собою надійно прикріплені до отвору панелі. Таки ворота ідеально підходять для гаражів з будь-якою формою отвору. Їх можна легко встановити як в квадратний отвір, так і в отвір зі скосом. Також вони легко впишуться в отвір з круглої або сегментної аркою. Конструкція секційних воріт дозволяє економити місце як всередині гаража, так і перед ним. Це дозволяє споруджувати гараж на невеликій ділянці, а також під'їжджати до нього в щільну.

Одним з переваг таких воріт є їх висока герметичність. Вони відмінно захищають приміщення від будь-яких атмосферних впливів (сильного вітру, морозу, дощу). Також в більшості модифікацій таких воріт використовуються ущільнювачі, які встановлюються між секціями воріт. Завдяки цьому досягається найвищий рівень теплоізоляції. Це особливо актуально, якщо гараж є частиною будинку. Більш того, такі ворота забезпечують хороший мікроклімат всередині гаража, що сприятливо позначається на стані автомобіля. Слід зазначити що навіть в літню пору, такі ворота забезпечують надійний захист гумових елементів і деталей від пересихання. Ворота можуть виконуватися в різноманітній кольоровій гамі, і мати різне дизайнерське оформлення, що дозволяє кожному підібрати ідеальний варіант.


Управління секційними воротами відбувається як вручну, так і дистанційно, за допомогою електроприводу. Ще однією важливою перевагою даного виду воріт є високий рівень безпеки. Секційні ворота оснащені надійними механізмами захисту, які забезпечують неможливість злому або подважіванія. Дана функціональність працює навіть за умови відсутності електроенергії.


Ворота відкриваються вгору, тому в зимовий час власнику таких воріт не потрібно переживати про те, що вони не відкриються в слідстві того, що ділянка засипало снігом. Така конструкція також є дуже зручною для початківців водіїв, так як дозволяє уникнути пошкодження автомобіля під час заїзду в гараж, особливо на вузьких ділянках. Секційні ворота стають все востребованней завдяки своїй високій надійності, міцності і зручності в експлуатації. Вони підходять фактично для всіх типів гаражів, і при цьому мають невисоку вартість, що робить їх доступними. На сайті можна замовити секційні ворота з найрізноманітнішим дизайном по самій вигідною ціною.